Info_ 10. division

20. října 2008 v 9:54 | themia-chan |  Info (Bl)- postavy/divízie/...


HITSUGAYA TOUSHIROU
Hodnost: Kapitán
Výška: 133 cm
Váha: 28 kg
Narozen: 20.prosince
Zanpakutau:
Shikai: Hyourinmaru (Ledový kruh)
oživení - Souten ni Zase! (Nářek na ledové obloze) Meč dokáže stvořit draka z vody a ledu. Je to vlastně seskupení duchovní energie v podobě ledového draka, který dokáže dokonce i kontrolovat počasí. Síla útoku Hyourinmaru je tak obrovská, že nepříteli seškrabává maso z kostí.

Bankai: Dai Guren Hyourin Maru (Obrovský rudý ledový kruh)
Biografie:
Hitsugaya Toushirou je kapitánem desáté divize, a jeho zástupkyní a zároveň jednou z osmi výše postavených shinigami ženského pohlaví je Matsumoto Rangiku. Hitsugaya a Hinamori Momo, zástupkyně kapitána páté divize, mají společnou minulost. Ta je vidět obzváště ve čtyřicátém šestém díle, kdy ho Hinamori osloví Bílek-chan. V těch dobách pracovala Hinamori na tom, aby se mohla stát shinigami. V té době jedinou Hitsugayovou starostí bylo jíst vodní meloun a vztekat se, že mu Hinamori říká Bílku. Řekla mu, že pokud se dokáže dostat na stejnou úroveň, na jaké je nyní ona, pak mu tak přestane říkat. Nyní se díky svému rychlému postupu a jmenování do funkce kapitána v tak útlém věku jeví jako zázrak. Může být považován za svým způsobem útočného a podezíravého muže, je to vidět hlavně ve chvíli, kdy mluví s Ichimaru Ginem těsně po vraždě Aizena Sousukeho.
Ve třicátém šestém díle, když je Hinamori ve vězení, ji navštíví Matsumoto a doručí jí dopis, který jí zanechal její kapitán. Hitsugaya našel ten dopis v prostorách Aizenovy divize a ukázalo se, že je to právě ten, který psal Aizen tu noc, kdy ho Hinamori navštívila. Dopis Hinamori varoval před jistým tajným spolkem, který operuje v Soul Society pod vedením jistého člena Gotei 13.
Za nepřítomnosti vedení páté divize se Hitsugaya ujímá jejich práce a papírování s pomocí své zástupkyně Matsumoto Rangiku. Když se konečně trochu zorientovali, přišla jim zpráva, že Hinamori unikla a nejspíš pronásleduje Ichimaru. Kapitán desáté divize po ní začne pátrat, nevěda, že v dopise, který Hinamori dostala, Aizen obvinil jeho, Hitsugayu Toushirou, ze své vraždy. Hinamori ho poté napadne, věříc všemu, co muž jejích snů, Aizen Sousuke, napsal ve své závěti. Hitsugaya se zmateně začne bránit a pak se snaží dodržet svůj slib, že zabije Gina, pokud prolije jedinou kapku Hinamoriiny krve. Ve čtyřicátém osmém díle můžeme spatřit Hitsugayův shikai, Hyourinmaru, v boji s Ichimaru. Souboj končí, když se objeví Rangiku a zastaví Ichimaru, který se snaží zaútočit na bezvládné tělo Hinamori.
Dopis, jak se později ukáže, byl falešný a popisoval Hitsugayu jako toho, kdo se snaží zničit Soul Society se Soukyoku. Rukiina poprava byla přesunuta ještě o kus dopředu, nyní se měla konat již za 29 hodin. Hitsugaya si uvědomil, že něco není v pořádku a že musí něco podniknout, aby popravě zabránil.
Pokud jste pozorně četli mangu či sledovali anime, víte, že Aizen byl naživu a svoji smrt jen předstíral, aby se mohl vloupat do centra 46, osobně rozdávat rozkazy a zmocnit se čehosi důležitého uvnitř Rukiina těla. Hitsugaya se ho pokouší zastavit, ale i přesto, že použije svůj bankai, souboj prohrává. V kapitole 194 se Aizenovi podaří vychovat novou odolnou rasu, která si říká Arrancar, jsou to mocní bývalí shinigami zkřížení s hollow. Kapitán Hitsugaya se spolu s Renjim, Yumichikou, Rangiku a Ikkaku vydají do lidského světa a překvapí Ichiga ve škole (kapitola 195). K Ichigovi domů se v této kapitole také vrátí Rukia. Jsou tu, aby pomohli v boji proti Aizenovi a během té doby budou spolu s Ichigem a jeho spolužáky chodit do školy.
MATSUMOTO RANGIKU
Hodnost: Zástupkyně
Výška: neznámá
Váha: neznámá
Narozena: 29.září
Zanpakutau:
Shikai: Hai Neko (Popelavý kocour)
oživení - "Zaduj!"
Bankai: Žádný
Biografie:
Když se Matsumoto poprvé objeví jako velice roztěkaná zástupkyně kapitána desáté divize na setkání zástupců, zajisté se spoustě mužů zatají dech a hlavním důvodem je její poprsí.
Nicméně, během hlášení nabude její tvář na vážnosti a projeví se jako osoba, která za jakoukoliv cenu splní svoji povinnost s použitím svého smyslu pro zodpovědnost a v některých případech také bojového umění.
Scéna před útěkem tří zástupců, Hinamori, Kiry a Renjiho, nám říká více o minulosti Rangiku. Když byla mladá, málem zemřela hlady, než k ní přišel malý chlapec a dal jí něco k snědku. Tím chlapcem byl Ichimaru Gin. Z tento čin je mu Matsumoto nesmírně vděčná, možná ho i obdivuje.
Později, když se Hitsugaya utká s Ichimaru Ginem, Matsumoto zastaví Gina před zabitím bezvládné Hinamori, čímž jí zachrání život. V té chvíli bezradně přemýšlí o tom, kam se asi Ichimaru ubere. Když se kapitán desáté divize i jeho zástupkyně zaobírají vlastními myšlenkami, dorazí zpráva, že poprava Rukie byla opět přesunuta dopředu. Hitsugaya, rozhodnutý zjistit, co se děje, si uvědomí, že jedinou cestou je zastavit popravu. Poté se rozhodne společně s Rangiku vyrazit do centra 46, kde šokovaně zjistí, že všichni všichni jeho členové byli vyvražděni.
Od Kiry se Hitsugaya dozví, že Hinamori ho sem sledovala, spěchá tedy zpět a zanechá Rangiku v souboji s Kirou. I když s každým úderem Kirova meče se hmotnost Matsumotiny zanpakutau násobí sedmi, Matsumoto po vyvolání svého shikaie zvítězí. Pak se dozvídá pravdu o dění v centru 46.
Když dorazí k Soukyoku, chytne Ichimaru za ruku, přiloží mu čepel svého meče ke krku a oznámí mu, že ho zatýká. Pak se objeví Gillian (menos grande, obrovitý hollow), který mu jde pomoci. Rangiku uvolní svůj stisk a Ichimaru projeví lítost nad tím, že ho nedržela o trošku déle. Pak jí popřeje sbohem.
Později je Rangiku zklamaná událostmi, a když se objeví Kira, aby se omluvil, žádá ho, aby na všechno zapomněl a po nějaké době, kdy spolu popíjí likér, skončí opilí.
Rangiku je nyní ve světě lidí a bojuje proti Arrancar. Bydliště sdílí s Inoue Orihime.
Rangiku je vcelku veselá bytost, a to hlavně ve chvílích, kdy otevřeně mluví o svém poprsí, například, když k ní Hitsugaya přivede Kiru, který se chce omluvit. Její smysl pro povinnost a zodpovědnost se naopak ukazuje ve chvílích tísně, jako například, když se snažila odhalit záhadu Rukiiny popravy a zastavit Ichimaru. Matsumoto také ráda vypadá dobře a, samozřejmě, také vyzařuje krásou zasluhující si uznání u každého, a to i když pomineme její poprsí.

obrazky pridam neskor!!!!! pretoze toto pridavam v skole a torchu sa hambim za to co som lebo na mjej skole to nikto netusi ze som anime follower!!!! moja hlava my hovori!!!!(co to terpes nemas sa zaco hambit tak ukaz ze mas rada anime)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Romi Romi | Web | 20. října 2008 v 10:01 | Reagovat

MOC PĚKNÉ OBRÁZKY.

2 Tsuki ♥tvoje SB♥ Tsuki ♥tvoje SB♥ | Web | 21. října 2008 v 17:28 | Reagovat

to poznam u nas absolutne NIKTO okrem mojej segry a jednej kamoske ktorej v takychto veciach doverujem netusi ze mam rada anime lebo budto to nepoznaju alebo baby vonku si z toho robia srandu ze trapny naruto HAHAHA tak asi tak ale nech su trhnu lebo nikdy nespoznaju tolko fajn ludi kolkych som spozanala ja a to v daka anime

3 Sasuke Nara Sasuke Nara | Web | 4. listopadu 2008 v 21:09 | Reagovat

MATSUMOTO RANGIKU 4ever xD Je fakt nejlepší :D Nejlepší bylo ,když Hitsugaya vlezl do jejího pokoje a ona ležela na zemi s polonahým Kirou xD OMG haluzna postava xD

4 Sasuke Nara Sasuke Nara | Web | 8. prosince 2008 v 18:47 | Reagovat

A jinak ješte k tomu co jsi psala jako poslední ... no u mně to vedi ,že koukám na Anime a co ja se za to nestydím i ,když mně nikdo nepochopil jen si zemně dělaj srandu ,že je to pro male deti nj bohužel takoví lidé jsou :( ,ale mně to stejnak neodradí každej je jinej a díky nim přece neprestanu čučet na anime na to co mám nejradši ne? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Design vytvorený pre prehliadač Google CHROME
themia-chan.blog.cz 2008-2012


Locations of Site Visitors